Software Development From A to Z

تاریخ: 1401/02/09 17:10
توسط: MotoMan
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۸۰۷
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: Coding |software engineering |
کتاب Software Development From A to Z
Apress
Olga Filipova, Rui Vilão
9781484239445
2018
306
English

به کمک این کتاب، نمای کلی فرآیند توسعه نرم افزار را درک خواهید کرد. ما هر روز از نرم افزار استفاده می‌کنیم؛ سیستم عامل ها، برنامه‌های کاربردی، برنامه‌های ویرایش اسناد، بانکداری خانگی، اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چه کسی نرم افزار را ایجاد می‌کند و چگونه ایجاد می‌شود؟ این کتاب، با کمک تئوری و ابزار‌های طراحی کاربر محور، شما را در کل فرآیند، از تصور تا محصول نهایی راهنمایی می‌کند.
کتاب Software Development: From A to Z (توسعه نرم افزار: از A تا Z)، یک نمای کلی از توسعه Backend، از پایگاه داده گرفته تا پروتکل‌های ارتباطی از جمله مهارت‌های برنامه نویسی کاربردی در جاوا و توسعه frontend، از HTML و CSS گرفته تا رجیستری npm و چارچوب Vue.js ارائه می‌دهد. شما مهندسی تضمین کیفیت، از جمله تئوری در مورد انواع مختلف تست‌ها و تمرین تست end-to-end با استفاده از Selenium را بررسی خواهید کرد.
سپس وارد دنیای devops خواهید شد، جایی که نویسندگان کتاب در مورد یکپارچه سازی مداوم و فرآیندهای تحویل مداوم به همراه فناوری‌های مرتبط با هر موضوع بحث می‌کنند. سپس مطالب مربوط به مدیریت محصول و پروژه را بررسی خواهید کرد که در آن نویسندگان در مورد فرآیندهای چابک، اسکرام و سایر فرآیندها از تجربه خود صحبت می‌کنند.
موضوعاتی که تحت پوشش قرار می‌گیرند به طور کلی نیاز به دانش عمیقی از فناوری ندارند. هر کسی که دانش اولیه کامپیوتر و برنامه نویسی را داشته باشد، می‌تواند تمام کار‌ها را تکمیل کند و مفاهیمی را که هدف این کتاب ارائه دادن آن هاست را به طور کامل درک کند. شما کلاه مدیر پروژه، صاحب محصول، طراح، بک اند، فرانت اند، QA و مهندس devops را بر سر می‌گذارید و نقش مورد علاقه خود را پیدا می‌کنید.

 


مطالبی که در کتاب Software Development From A to Z: A Deep Dive into all the Roles Involved in the Creation of Software، یاد خواهید گرفت:

  • درک فرآیند‌ها و نقش‌های دخیل در ایجاد نرم افزار
  • سازمان دهی ایده هایتان به هنگام ساخت مفهوم یک محصول جدید
  • تجربه کردن کار انجام شده توسط ذینفعان و سایر بخش‌های تخصصی، چالش‌های فردی آن‌ها و نحوه غلبه بر تهدیدات احتمالی
  • بهبود روش هایی که ذینفعان و بخش‌ها می‌توانند با یکدیگر کار کنند
  • به دست آوردن ایده هایی در مورد چگونگی بهبود ارتباطات و فرآیندها

 

این کتاب برای چه کسانی است؟

این کتاب برای هر کسی که در تیمی است که نرم افزار ایجاد می‌کند و کنجکاو است که درباره سایر ذینفعان یا بخش‌های درگیر بیشتر بداند مناسب است. همچنین این کتاب برای کسانی که علاقه مند به تغییر شغل هستند و می‌خواهند در مورد نحوه ایجاد نرم افزار بیاموزند و کسانی که می‌خواهند استارت‌آپ‌های فنی بسازند و نمی‌دانند چه نقش‌هایی ممکن است در این فرآیند دخیل باشند مفید است.

 

Table of Contents:
- Chapter 1: I Have An Idea!
- Chapter 2: Roles, Responsibilities, and Methodologies
- Chapter 3: Requirements, Commitment, and Deadlines
- Chapter 4: User-Centered Design
- Chapter 5: Backend Development
- Chapter 6: Frontend Development
- Chapter 7: Testing Our Product
- Chapter 8: Let’s Go Live!
- Chapter 9: Maintaining and  Improving Your Software
 

کانال تلگرام سایت

گروه تلگرام سایت

like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
loading...

لطفا منتظر بمانید...