ng-book: The Complete Book on Angular 11

تاریخ: 1400/03/16 10:42
توسط: MotoMan
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۱۹۰۱
دیدگاه ها: ۱
برچسب ها: Java Script |AngularJS |SPA |
کتاب ng-book: The Complete Book on Angular 11
Fullstack.io
Nathan Murray, Felipe Coury, Ari Lerner, Carlos Taborda
2020
720
English

کتاب ng-book، برای آموزش گام به گام نحوه ایجاد برنامه‌های جدی Angular طراحی شده است: از ایجاد پوشه خالی گرفته تا استقرار برنامه. تمامی فصل‌های این کتاب، موضوعی را پوشش می‌دهند و ما برای تمامی پروژه‌های این کتاب، نمونه کد‌های کاملی را ارائه داده ایم. فصل اول کتاب ng-book: The Complete Book on Angular 11 (کتاب ng، کتابی کامل در مورد انگولار ۱۱)، با ساخت اولین برنامه انگولار 11 شما آغاز خواهد شد. در دقایق اول، شما به اندازه کافی خواهید دانست تا شروع به نوشتن برنامه Angular 11 خودتان کنید. همچنین این کتاب دائماً با جدیدترین نکات و ترفند‌های Angular به روز می‌شود.
در این کتاب، بهترین شیوه‌های انگولار 11 مانند تست کردن، سازمان دهی کد و نحوه ساختار دهی برنامه برای کارایی را یاد خواهید گرفت. ما مثال‌های کاربردی و متداولی و هچنین نحوه پیاده سازی کامپوننت‌های کامل برنامه‌های شما را بررسی خواهیم کرد. شما مفاهیم اصلی Angular 11 را از نحوه کار Angular در باطن تا کامپوننت‌های تعاملی غنی و از تست گرفته تا برنامه‌های واقعی، یاد خواهید گرفت.
هنگام خرید ng-book، شما فقط یک کتاب نمی‌خرید، بلکه ده‌ها نمونه کد را هم می‌خرید. هر فصل از این کتاب با یک پروژه کامل همراه است که از مفاهیم همان فصل استفاده می‌کند.

 


پروژه هایی در این کتاب، بر روی آن‌ها کار خواهید کرد:

همانند Reddit مبتنی بر کامپوننت

در این پروژه، مبانی معماری مبتنی بر کامپوننت، رندر کردن کامپوننت‌های پویا و گرفتن ورودی‌های کابر و تبدیل آن‌ها به تعاملات را خواهید آموخت.

برنامه چت بلادرنگ

در این پروژه از معماری‌های داده نوین مانند RxJS Ovservables و Redux برای ساخت یک برنامه چت مبتنی بر تکنیک‌های مقیاس پذیری را یاد می‌گیرید.

برنامه جستجو هنگام تایپ کردن YouTube

در این پروژه، درخواست‌های HTTP را به یک API راه دور ارسال خواهید کردن و از Observable‌های RxJS برای ایجاد تعاملات سریع و تند با جستجوی بلادرنگ YouTube استفاده می‌کنید.

برنامه جستجوی Spotify

در این پروژه، از Angular Router برای ایجاد یک برنامه‌ی چند صفحه ای استفاده خواهید کرد. همچنین با استفاده از تزریق وابستگی، سرویس‌های خودتان را ایجاد خواهید کرد و یک API واقعی را صدا خواهید زد.

تب‌ها و کامپوننت‌های UI سفارشی

در این پروژه، از قابلیت‌های پیشرفته برای حداکثر کنترل بر روی کامپوننت‌ها استفاده خواهید کرد. ما یک tab-pane، یک کامپوننت repeater سفارشی، template “transclusion” و موارد دیگری را خواهیم ساخت.

فرم‌ها به همراه اعتبارسنجی

در این پروژه، فرم‌های قدرتمندی خواهیم ساخت که ورودی کاربر را قبول می‌کنند و وقتی که ورودی، قالب نامعتبری دارد، پیام شفافی نمایش می‌دهند.

 

Table of Contents:
- Writing Your First Angular 11 Application
- Binding Data to Components
- TypeScript
- Using Annotations and Types
- Angular 11 Concepts - How Angular Works
- Components, Controllers, and Views
- Using the Built-in Components
- Forms and Validations
- Understanding Observables and RxJS
- Data Architecture with Observables and RxJS
- Data Architecture With Redux and Angular
- Intermediate Redux with Angular
- Dependency Injection and Services
- Working with APIs and HTTP
- Routing
- Hybrid Apps: Porting An Angular 1 App to Angular 11
- Writing Advanced Components
- Understanding Lifecycle Hooks
- Testing
- Writing Mobile Apps with NativeScript

کانال تلگرام سایت

گروه تلگرام سایت

like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • نویسنده: MostaFA تاریخ: 1400/06/30 08:49 تعداد آرا: ۰

    سلام ، ورژن جدید این کتاب یعنی برای نسخه 12 انگولار منتشر شده. ممنونم میشم اون رو هم قرار بدید. با تشکر از وبسایت خوب شما
loading...

لطفا منتظر بمانید...