Computer Networking: A Top-Down Approach, 8th Edition

تاریخ: ۱۸:۵۹:۳ ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ پنج شنبه
توسط: MotoMan
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۹۴۹
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: Computer Networks |
کتاب Computer Networking: A Top-Down Approach, 8th Edition
Pearson
James F. Kurose, Keith W. Ross
9780136681557
2020
770
English

به ویرایش هشتم کتاب «شبکه‌های کامپیوتری: رویکردی از بالا به پایین» خوش آمدید. از زمان انتشار ویرایش اول در 16 سال پیش، کتاب ما برای استفاده در صدها دانشکده و دانشگاه انتخاب شده است، به 14 زبان ترجمه شده و بیش از صد هزار دانشجو و شاغل در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. ما از بسیاری از این خوانندگان شنیده ایم و غرق در واکنش‌های مثبت شده ایم.
ما فکر می‌کنیم یکی از دلایل مهم این موفقیت این بوده است که کتاب ما همچنان رویکردی تازه و به موقع برای آموزش شبکه‌های کامپیوتری ارائه می‌دهد. ما در ویرایش هشتم این کتاب تغییراتی ایجاد کرده ایم، اما آن چیز هایی را که معتقدیم از مهمترین جنبه‌های این کتاب هستند (و مدرسان و دانشجویانی که از کتاب ما استفاده کرده اند نیز تأیید کرده اند) را بدون تغییر نگه داشته ایم: رویکرد بالا به پایین آن، تمرکز آن بر اینترنت و نگرشی مدرن از شبکه‌های کامپیوتری، توجه آن به هر دوی اصول و عمل، و سبک و رویکرد قابل دسترسی آن نسبت به یادگیری در مورد شبکه‌های کامپیوتری. با این وجود، ویرایش هشتم به طور اساسی تجدید نظر و به روز شده است.
کتاب Computer Networking: A Top-Down Approach 8th Edition (ویرایش هشتم شبکه‌های کامپیوتری: رویکردی از بالا به پایین)، در میان متون شبکه‌های کامپیوتری منحصر به فرد است: رویکرد بالا به پایین آن که بر اساس سابقه طولانی نویسنده در آموزش این موضوع پیچیده از طریق رویکردی لایه ای به صورت «بالا به پایین» بنا می‌شود. این کتاب از لایه برنامه به سمت پایین و تا لایه فیزیکی حرکت می‌کند و با قرار دادن خوانندگان در معرض مفاهیم مهم در اوایل مطالعه شبکه، در آن‌ها انگیزه ایجاد می‌کند. با تمرکز بر روی اینترنت و موضوعات مهم و اساسی شبکه، این کتاب پایه ای عالی را برای خوانندگان علاقه مند به علوم کامپیوتر و مهندسی برق، بدون نیاز به دانش گسترده ای از برنامه نویسی یا ریاضیات، فراهم می‌کند.

 


ویرایش هشتم کتاب شبکه‌های کامپیوتری به روز شده است تا مهمترین و مهیج‌ترین پیشرفت‌های اخیر در شبکه را منعکس کند از جمله شبکه نرم افزاری تعریف شده (SDN) و پذیرش سریع شبکه‌های 4G/5G و کاربرد‌های سیاری که قادر هستند.

 

Table of Contents:
- Chapter 1 Computer Networks and the Internet
- Chapter 2 Application Layer
- Chapter 3 Transport Layer
- Chapter 4 The Network Layer: Data Plane
- Chapter 5 The Network Layer: Control Plane
- Chapter 6 The Link Layer and LANs
- Chapter 7 Wireless and Mobile Networks
- Chapter 8 Security in Computer Networks
 
نام پایتخت ایران را به فارسی و با ط دسته دار بنویسید:

اگر جواب سوال را نمی دانید به این گروه تلگرامی مراجعه کنید.

like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
loading...

لطفا منتظر بمانید...