Adopting .NET 5

تاریخ: ۰:۲:۳۳ ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ دوشنبه
توسط: MotoMan
امتیاز: ۱
تعداد بازدید: ۷۸۴
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: C Sharp | dotNET Framework | .NET Core |
کتاب Adopting .NET 5
Packt Publishing
Habib Qureshi, Hammad Arif
9781800560567
2020
296
English

چارچوب NET 5.، یکی سازی تمام فناوری‌های NET. در یک چارچوب واحد است که می‌تواند بر روی تمامی پلتفرم‌ها اجرا شود و بدون در نظر گرفتن دستگاه، سیستم عامل (OS) و یا پلتفرم ابری که توسعه دهندگان انتخاب می‌کنند، تجربه ای ثابت را به آن‌ها ارائه دهد. با به روز رسانی به دات نت 5، شما می‌توانید نرم افزاری بسازید که می‌تواند به سرعت با تقاضا‌های سریعاً در حال تغییر مصرف کنندگان مدرن تطبیق یابد و با جدیدترین فناوری‌های دات نت نیز به روز بماند.

کتاب Adopting .NET 5 (اتخاذ دات نت 5)، یک راهنمای عملی برای ساخت و ارتقای برنامه‌های جدید و قدیمی در پلتفرم‌های cloud-native با استفاده از بهترین شیوه‌های معماری با دات نت 5، سی شارپ 9، میکرو سرویس‌ها و ML.NET است. این کتاب با استفاده از مثال‌های کاربردی مبتنی بر سناریوهای واقعی و همراه با بهترین شیوه‌ها برای کمک به شما در مهاجرت از پلتفرم‌های قدیمی، مروری جامع بر تمام فناوری هایی دارد که چشم انداز آینده NET. را تشکیل می‌دهند.

در ابتدا با آگاهی از چشم انداز و منطق مایکروسافت برای یکی سازی پلتفرم‌ها شروع خواهید کرد. سپس، همه‌ی پیشرفت‌های جدید زبان C# 9 را بررسی خواهید کرد. همان طور که پیشرفت می‌کنید، خواهید فهمید که چگونه می‌توانید خودتان را با گرایش‌های فناوری مدرن هماهنگ کنید؛ تمرکز بر روی همه چیز، از میکرو سرویس‌ها گرفته تا استقرار‌های container شده هماهنگ. در آخر، شما یاد خواهید گرفت که چگونه یادگیری ماشین را به شکلی کارآمد با کد‌های دات نت یکپارچه کنید. با پایان این کتاب دات نتی، شما درک کاملی از پلتفرم NET 5. همراه با آمادگی برای سازگاری با چرخه‌های انتشار آتی NET. را به دست خواهید آورد. همچنین شما می‌توانید درباره پورت کردن سیستم‌ها و کد‌های قدیمی به پلتفرمی جدید‌تر تصمیم‌های معماری بگیرید.

این کتاب برای توسعه دهندگان با تجربه و همچنین معماران نرم افزاری است که به دنبال کسب دانش از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید دات نت 5، همراه با راهنمایی در مورد الگوهای معماری مدرن هستند. اگر شما توسعه دهنده ای هستید که قبلاً روی .NET، WPF، ASP.NET، Entity Framework و یا سایر کتابخانه‌های محبوب NET. کار کرده اید، این کتاب به شما کمک می‌کند تا روند مهاجرت به همتایان مدرن آنها را درک کنید. گرچه تجربه استفاده از NET Core. لازم نیست، اما فرض شده است که دانش کار با زبان سی شارپ و چارچوب دات نت را دارید.


مطالبی که در کتاب Adopting .NET 5: Understand modern architectures, migration best practices, and the new features in .NET 5 ( پذیرفتن دات نت 5: درک معماری‌های مدرن، بهترین شیوه‌های مهاجرت کردن و ویژگی‌های جدید در دات نت 5) خواهید آموخت:

  • بررسی نواحی اصلی بهبود عملکرد به هنگام مهاجرت به معماری‌های مدرن
  • درک طراحی و توسعه برنامه با استفاده از .NET 5
  • پیدا کردن نحوه تغییر از طراحی برنامه قدیمی به مدرن با استفاده از میکرو سرویس‌ها و معماری cloud-native
  • بررسی مشکلات رایج مهاجرت و گرفتن تصمیمات صحیح هنگامی که گزینه‌های متعددی در دسترس است
  • درک روند استقرار کد‌های .NET 5 بر روی میزبان‌های serverless و container شده به همراه مزایای آن
  • پیدا کردن اینکه ML.NET چه چیز‌های ارائه می‌دهد و ساختن برنامه‌های دات نتی که از سرویس‌های یادگیری ماشین استفاده می‌کنند

 

Table of Contents:
- Section 1:  Features and Capabilities
- Chapter 1: Introducing .NET 5 Features and Capabilities
- Chapter 2: What's New in C# 9?
- Section 2:  Design and Architecture
- Chapter 3: Design and Architectural Patterns
- Chapter 4: Containerized Microservices Architecture
- Section 3:  Migration
- Chapter 5: Upgrading Existing .NET Apps to .NET 5
- Chapter 6: Upgrading On-Premises Applications to the Cloud with .NET 5
- Section 4:  Bonus
- Chapter 7: Integrating Machine Learning in .NET 5

 

برای دانلود، نام پایتخت ایران را به فارسی و با ط دسته دار بنویسید:

اگر جواب سوال را نمی دانید به این گروه تلگرامی مراجعه کنید.

like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
loading...

لطفا منتظر بمانید...