Become an Effective Software Engineering Manager

تاریخ: 1399/06/11 23:11
توسط: MotoMan
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۱۳۳۶
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: software engineering |
کتاب Become an Effective Software Engineering Manager
Pragmatic Bookshelf
James Stanier
9781680507249
2020
398
English

استارت آپ‌های نرم افزاری هر روز در صدر اخبار جهان هستند. با موفقیت و رشد شرکت‌های فناوری، بخش‌های مهندسی آنها نیز پیشرفت می‌کنند. در حرفه خود، ممکن است به طور ناگهانی فرصت هدایت تیم‌ها را پیدا کنید و مدیر شوید. اما این غالباً قلمرو ای نامعلوم است. چگونه می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا این تغییر شغلی برای شما مناسب است؟ و اگر این کار را انجام دهید، برای موفقیت باید چه چیزهایی را یاد بگیرید؟ از کجا شروع می‌کنید؟ از کجا می‌دانید که این کار را درست انجام می‌دهید؟ حتی «این» چه معنی می‌تواند داشته باشد؟ و آیا مدیریت یک حرف زشت نیست؟ این کتاب رازهایی را که شما برای مدیریت موفقیت آمیز مهندسان احتیاج دارید را با شما در میان می‌گذارد.

نیازی نیست تا تغییر از مهندسی به مدیریت، اضطراب آور باشد. مهندسان می‌توانند مدیر باشند و در عین حال در آن فوق العاده باشند. لفاظی‌ها را کنار گذاشته و به تکنیک‌ها و ابزارهای عملی و کاربردی بپردازید. شما به یک رهبر تیم حامی و کارآمد تبدیل خواهید شد که کارکنان شما به دنبال آن هستند.

با تغییر موقعیت خود برای مدیر شدن شروع کنید و ببنید که در قیاس با مهندس بودن چگونه است. بیاموزید که چگونه اطلاعات را بهتر سازماندهی کنید، احساس بهره وری کنید و تفویض اختیار انجام دهید، اما مدیریت خرد انجام ندهید. نحوه مدیریت رئیس خود، استخدام و اخراج، مرور عملکرد و حقوق و ساختن یک تیم عالی را یاد بگیرید. شما همچنین روانشناسی خواهید آموخت: نحوه تحویل نرم افزار ضمن شاد نگه داشتن کارکنان، راهنمایی کردن و هدایت کردن، سر و کله زدن با فشار ضرب الاجل، مدیریت اطلاعات حساس و هدایت سیاست‌های محل کار.


کل بخش خود را در نظر بگیرید. چگونه می‌توانید با تیم‌های دیگر کار کنید تا اطمینان از بهترین شیوه پیدا کنید؟ چگونه به تشکیل اصناف و کمیته‌ها و برقراری ارتباط موثر کمک می‌کنید؟ چگونه می‌توانید مسیرهای شغلی را برای همکاران و مدیران ایجاد کنید؟ چگونه می‌توانید از کار انعطاف پذیر و از راه دور حمایت کنید؟ چگونه می‌توانید با اقدامات خود تنوع در صنعت را بهبود بخشید؟ کتاب Become an Effective Software Engineering Manager چگونگی انجام این‌ها را به شما نشان خواهد داد. مدیران عالی می‌توانند دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنند.

 

Table of Contents:
- Part I—Getting Oriented
- 1. A New Adventure
- 2. Manage Yourself First
- Part II—Working with Individuals
- 3. Interfacing with Humans
- 4. One-to-Ones
- 5. The Right Job for the Person
- 6. The Most Wonderful Time of the Year
- 7. Join Us!
- 8. Game Over
- 9. How to Win Friends and Influence People
- Part III—The Bigger Picture
- 10. Humans Are Hard
- 11. Projects Are Hard
- 12. The Information Stock Exchange
- 13. Letting Go of Control
- 14. Good Housekeeping
- 15. Dual Ladders
- 16. The Modern Workplace
- 17. Startups
- 18. The Crystal Ball

کانال تلگرام سایت

گروه تلگرام سایت

like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
loading...

لطفا منتظر بمانید...