C# Design Patterns: State

تاریخ: ۸:۱۰:۹ ۱۳۹۹/۴/۱۳ جمعه
توسط: MotoMan
امتیاز: ۱
تعداد بازدید: ۳۷۵
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: C Sharp | Design Patterns | .NET Core | Video |
دوره ویدیویی C# Design Patterns: State
Pluralsight
Marc Gilbert
2019
0h 43m
English

آیا به دنبال راهی برای مدیریت بهتر وضعیت در برنامه خود هستید؟ آیا متد‌های شما با منطق‌های شرطی پیچیده ای که دنبال کردن، اشکال زدایی و نگهداری آن‌ها دشوار است پر شده اند. در دوره ویدیویی C# Design Patterns: State موسسه Pluralsight که توسط Marc Gilbert تدریس شده است، شما یک الگوی طراحی آزموده شده و واقعی را برای مدیریت هر موقعیتی که رفتار موجودیت‌ها در برنامه شما بر اساس زمینه یا وضعیت تغییر کند را یاد خواهید گرفت.

در این دوره ابتدا مفهوم وضعیت و پیامدهای آن برای توسعه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در ادامه، شما برخی از رویکردهای مرسوم برای مدیریت وضعیت مانند عبارتهای if-else و switch‌ها را مرور کرده و نقاط قوت و کاستی‌های آنها را بررسی خواهید کرد. سپس با الگوی طراحی state آشنا می‌شوید و می‌آموزید که چرا این الگو وجود دارد و چه زمانی از آن استفاده کنید. سرانجام، شما با پیاده سازی این الگو به شیوه ای تمیز و مختصر که می‌توانید در تمامی برنامه‌های خود از آن استفاده کنید، تجربه ای عملی به دست خواهید آورد. پس از اتمام این دوره، مهارت‌ها و درک لازم را برای پیاده سازی این راهکار زیبا برای مدیریت وضعیت در برنامه‌های خود را در اختیار خواهید داشت.


فیلم آموزشی «الگوهای طراحی سی شارپ: وضعیت» موسسه پلورال سایت که توسط Marc Gilbert تدریس شده است، دارای زیرنویس انگلیسی است.

  

Table of Contents:
Course Overview
- Course Overview
The State Design Pattern
- Module Introduction
- The Demo Project
- A Naive Approach to Managing State
- Completing the Naive Approach
- Why Use the State Design Pattern?
- The State Design Pattern
- The Abstract State
- Concrete States
- Context and State
- Implementing the Pattern
- Module Conclusion
like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
loading...

لطفا منتظر بمانید...