Python Tricks: A Buffet of Awesome Python Features

تاریخ: 1399/04/04 20:45
توسط: MotoMan
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۲۸۹۹
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: Python |
کتاب Python Tricks: The Book
Dan Bader
Dan Bader
9781775093305
2017
302
English

کتاب Python Tricks، آموزشی گام گام برای پایتون نیست. همچنین این کتاب دوره ای برای شروع به یادگیری پایتون نیست. اگر در مراحل ابتدایی یادگیری پایتون هستید، این کتاب به تنهایی شما را به یک توسعه دهنده حرفه ای پایتون تبدیل نمی‌کند. با این حال خواندن این کتاب هنوز هم برای شما سودمند خواهد بود اگر که با استفاده از برخی منابع دیگر، برای به دست آوردن مهارت در پایتون کار کنید. اگر می‌خواهید که از این کتاب بیشترین بهره را ببرید بهتر است که از قبل با پایتون آشنایی داشته باشید.

در کتاب Python Tricks، شما بهترین شیوه‌های پایتون و قدرت کد زیبا و پایتون وار را به وسیله مثال‌های ساده و شرح گام به گام یاد خواهید گرفت. با خواندن این کتاب شما یک قدم به تسلط پیدا کردن بر پایتون نزدیک می‌شوید؛ بنابراین خواهید توانست که کدی زیبا را به طور عادی و طبیعی بنویسید.

یادگیری زیر و بم پایتون مشکل است ولی با استفاده از این کتاب می‌توانید بر مهارت‌های عملی که واقعاً مهم هستند تمرکز کنید. با خواندن این کتاب، «طلای گمشده» موجود در کتابخانه استاندارد پایتون را کشف می‌کنید و از امروز شروع به نوشتن کد تمیز و پایتون وار کنید. این یک دوره پایتون مقدماتی نیست. اگر در مراحل ابتدایی یادگیری پایتون هستید، توجه داشته باشید که این کتاب به تنهایی شما را به یک توسعه دهنده حرفه ای پایتون تبدیل نمی‌کند.


Table of Contents:
- Introduction
- Patterns for Cleaner Python
- Effective Functions
- Classes & OOP
- Common Data Structures in Python
- Looping & Iteration
- Dictionary Tricks
- Pythonic Productivity Techniques
- Closing Thoughts
نام پایتخت ایران را به فارسی و با ط دسته دار بنویسید:

اگر جواب سوال را نمی دانید به این گروه تلگرامی مراجعه کنید.

like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
loading...

لطفا منتظر بمانید...