C# Design Patterns: Facade

تاریخ: ۲۳:۰:۵۲ ۱۳۹۹/۲/۲۳ سه شنبه
توسط: MotoMan
امتیاز: ۱
تعداد بازدید: ۷۷۷
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: C Sharp | Design Patterns | Video |
دوره ویدیویی C# Design Patterns: Facade
Pluralsight
David Starr
2019
0h 13m
English

کار کردن با یک توپ بزرگ گِلی از کلاس‌ها آزار دهنده و حتی خطرناک است. هماهنگ و موزون کردن استفاده از کلاس‌های زیادی از service‌ها یا worker ها، می‌تواند بسیار پیچیده باشد و منجر به کدی خواهد شد که خواندن آن دشوار و مدیریتش سخت است. در دوره C# Design Patterns: Facade موسسه Pluralsight که توسط David Starr تدریس شده است، شما دانش لازم را یاد می‌گیرید و با یک الگوی ساده که استفاده از آن ساده است، توانایی غلبه بر این چالش‌ها را به دست خواهید آورد.

در ابتدا، از طریق چندین سناریوی مختلف، ضرورت این الگو را درک خواهید کرد. سپس، خواهید فهمید که چگونه الگوی Facade این مشکلات را که هر روز در کد خود مشاهده می‌کنید را مرتفع می‌کند. در پایان، چگونگی استفاده مناسب از الگوی نما (Facade) را بررسی می‌کنید تا به کمک آن بتوانید کدتان را خوانا‌تر و قابل نگهداری‌تر کنید و به تیم خود لذت بخشید. پس از اتمام این دوره، شما دانش و مهارت مورد نیاز الگوی طراحی Facade برای بهبود قابلیت مدیریت، خوانایی و ظرافت کد هایتان را در اختیار خواهید داشت.


فیلم آموزشی «الگو‌های طراحی سی شارپ: نما» موسسه Pluralsight که توسط David Starr تدریس شده است، دارای زیرنویس انگلیسی است.

 

Table of Contents:
Course Overview
- Course Overview
Introduction Overview
- Introduction
- The Big Class Facade
- Demo: The Big Class Facade
- The Worker Classes Facade
- Demo: The Worker Classes Facade
- Summary
like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
loading...

لطفا منتظر بمانید...