Professional C# 7 and .NET Core 2.0, 7th Edition

تاریخ: ۱۸:۱۰:۵۷ ۱۳۹۷/۱/۶ دوشنبه
توسط: MotoMan
امتیاز: ۱۰
تعداد بازدید: ۲۱۸۶
دیدگاه ها: ۶
برچسب ها: C Sharp | WPF | dotNET Framework | .NET Core | ASP Core |
دانلود کتاب Professional C# 7 and .NET Core 2.0, 7th Edition
Wrox
Christian Nagel
9781119449270
2018
1440
ENGLISH

پس از سال‌های زیادی، NET. حرکت جدیدی کرده است. فریمورک NET. یک برادر جوان دارد: NET Core.! فریمورک NET. سورسش بسته بود و فقط برای سیستم‌های ویندوزی در دسترس بود. اکنون، NET Core. متن باز است و بر روی Linux نیز در دسترس است و از الگو‌های نوین استفاده می‌کند. اکنون ما می‌توانیم پیشرفت‌های خیلی بزرگی در اکو سیستم NET. مشاهده کنیم.

با استفاده از #C و ASP .NET Core، شما می‌توانید برنامه‌ها و سرویس‌های تحت وبی بسازید که بر روی ویندوز، لینوکس و مک اجرا می‌شوند. شما می‌توانید از Runtime ویندوز برای نوشتن برنامه‌های ویندوز بومی (همچنین به عنوان Universal Windows Platform و UWP نیز شناخته می‌شوند) از #C و XAML و همچنین NET Core. استفاده کنید. با Xamarin شما می‌توانید با استفاده از #C و XAML برنامه هایی بسازید که بر روی اندروید و iOS اجرا شوند. با کمک NET Standard. می‌توانید کتابخانه هایی بنویسید که بتوان آن‌ها را بین ASP .NET Core، برنامه‌های ویندوز و Xamarin به اشتراک گذاشت. علاوه بر این شما همچنان می‌توانید برنامه‌های سنتی ویندوز فرم و WPF بسازید. همه این موارد در این کتاب پوشش داده شده اند.

فریمورک NET. تاریخچه ای طولانی دارد، اما NET Core. خیلی جوان است. NET Core 2.0. دارای API‌های خیلی جدیدی است که از NET Framework. آمده اند تا انتقال برنامه‌های NET Framework. را به دنیای NET Core. ساده‌تر کنند.

به عنوان حرکتی ساده تر، شما می‌توانید کتابخانه هایی با استفاده از NET Standard 2.0. بسازید که از برنامه‌های NET Framework. با NET Framework 4.6.1. گرفته تا برنامه‌های NET Core 2.0. و برنامه‌های ویندوز از بیلد 16299 به بعد را پشتیبانی کند.

امروزه دلایل زیادی نمی‌توان پیدا کرد تا از ASP .NET Core با وجود انتقال ساده به NET Standard. و کتابخانه هایی که بیشتر و بیشتر می‌توان در NET Core. استفاده کرد، در backend مورد استفاده قرار نداد. از نگاهی بالاتر، ASP .NET Core MVC خیلی شبیه به برادر بزرگترش ASP .NET MVC به نظر می‌رسد. با این حال ASP .NET Core MVC خیلی انعطاف پذیر تر، کار کردن با آن با استفاده از الگوهای NET Core. ساده‌تر و به سادگی بسط می‌یابد.

برای ایجاد برنامه‌های جدید وب، استفاده از تکنولوژی صفحات Razor ممکن است تمامی چیزی باشد که شما به آن احتیاج داشته باشید. اگر برنامه رشد پیدا کرد، صفحات Razor را به سادگی می‌توان به الگوی Model-View-Controller با استفاده از ASP .NET Core MVC گسترش داد.

در زمان نوشتن این کتاب، نسخه‌ی NET Core. کتابخانه SignalR، تکنولوژی ای برای ارتباطات بلادرنگ، در نزدیکی عرضه شدن خود قرار دارد. ASP .NET Core به خوبی با تکنولوژی‌های جاوا اسکریپت مثل Angular و React/Redux کار می‌کند. حتی قالب هایی برای ایجاد پروژه هایی با این تکنولوژی ها  در ترکیب با ASP .NET Core به عنوان backend وجود دارد.

زمانی که #C در سال 2002  منتشر شد، زبانی بود که برای NET Framework. توسعه داده شده بود. سیشارپ بر اساس ایده هایی از ++C، جاوا و پاسکال طراحی شده بود. Anders Hejlsberg به همراه تجربه‌های خود از توسعه زبان Delphi از Borland به مایکروسافت آمد. آندرس هایلسبرگ در مایکروسافت بر روی نسخه‌ی مایکروسافتی جاوا به نام ++J قبل از به دنیا آمدن #C کار می‌کرد. زبان #C فقط به عنوان زبان برنامه نویسی همه منظوره شی گرا پا به عرصه نگذاشت بلکه به عنوان زبان برنامه نویسی مبتنی بر کامپوننت که از property ها، رویداد ها، (attributes (annotations و ساختن اسمبلی‌ها (باینری‌های شامل متادیتا) منتشر شد.

در طول زمان، #C با generic ها، زبان پرس و جوی یکپارچه (LINQ)، عبارات لامبدا، امکانات dynamic و برنامه نویسی ساده‌تر آسنکرون تکمیل‌تر شد. سیشارپ زبانی ساده برای برنامه نویسی نیست چرا که امکانات زیادی را ارائه می‌دهند، اما دائما ویژگی هایش که کاربردی هستند را توسعه می‌دهد. با این ویژگی ها، #C  بیشتر از یک زبان شی گرا یا مبتنی بر کامپوننت، شامل ایده‌های زبان‌های برنامه نویسی تابعی نیز می‌شود.

با C# 6، سورس کد کامپایلر به صورت کامل بازنویسی شد. این بیشتر از این است که pipeline جدید کامپایلر را بتوان در برنامه‌های شخصی استفاده کرد؛ مایکروسافت همچنین سورس‌های جدید را دریافت می‌کند که تغییرات بخش‌های دیگر برنامه را نیز بهم نریزد. بنابراین توسعه کامپایلر بسیار راحت شده است.

سیشارپ 7 مجددا ویژگی‌های جدیدی را اضافه کرده است که از برنامه نویسی تابعی (functional programming) می‌آیند مثل توابع محلی، tuple‌ها و pattern matching.


Professional C# 7 and .NET Core 2.0 provides experienced programmers with the information they need to work effectively with the world’s leading programming language. The latest C# update added many new features that help you get more done in less time, and this book is your ideal guide for getting up to speed quickly. C# 7 focuses on data consumption, code simplification, and performance, with new support for local functions, tuple types, record types, pattern matching, non-nullable reference types, immutable types, and better support for variables. Improvements to Visual Studio will bring significant changes to the way C# developers interact with the space, bringing .NET to non-Microsoft platforms and incorporating tools from other platforms like Docker, Gulp, and NPM. Guided by a leading .NET expert and steeped in real-world practicality, this guide is designed to get you up to date and back to work.

With Microsoft speeding up its release cadence while offering more significant improvement with each update, it has never been more important to get a handle on new tools and features quickly. This book is designed to do just that, and more—everything you need to know about C# is right here, in the single-volume resource on every developer’s shelf.

 

Tour the many new and enhanced features packed into C# 7 and .NET Core 2.0
Learn how the latest Visual Studio update makes developers’ jobs easier
Streamline your workflow with a new focus on code simplification and performance enhancement
Delve into improvements made for localization, networking, diagnostics, deployments, and more
Whether you’re entirely new to C# or just transitioning to C# 7, having a solid grasp of the latest features allows you to exploit the language’s full functionality to create robust, high -quality apps. Professional C# 7 and .NET Core 2.0 is the one-stop guide to everything you need to know.

 

Table of Contents
PART I: The C# Language
Chapter 1 .Net Applications And Tools
Chapter 2 Core C#
Chapter 3 Objects And Types
Chapter 4 Object-Oriented Programming With C#
Chapter 5 Generics
Chapter 6 Operators And Casts
Chapter 7 Arrays
Chapter 8 Delegates, Lambdas, And Events
Chapter 9 Strings And Regular Expressions
Chapter 10 Collections
Chapter 11 Special Collections
Chapter 12 Language Integrated Query
Chapter 13 Functional Programming With C#
Chapter 14 Errors And Exceptions
Chapter 15 Asynchronous Programming
Chapter 16 Reflection, Metadata, And Dynamic Programming
Chapter 17 Managed And Unmanaged Memory
Chapter 18 Visual Studio 2017

PART II: .NET Core and the Windows Runtime
Chapter 19 Libraries, Assemblies, Packages, And Nuget
Chapter 20 Dependency Injection
Chapter 21 Tasks And Parallel Programming
Chapter 22 Files And Streams
Chapter 23 Networking
Chapter 24 Security
Chapter 25 Ado.Net And Transactions
Chapter 26 Entity Framework Core
Chapter 27 Localization
Chapter 28 Testing
Chapter 29 Tracing, Logging, And Analytics

PART III: Web Applications and Services
Chapter 30 Asp.Net Core
Chapter 31 Asp.Net Core Mvc
Chapter 32 Web Api

PART IV: Apps
Chapter 33 Windows Apps
Chapter 34 Patterns With Xaml Apps
Chapter 35 Styling Windows Apps
Chapter 36 Advanced Windows Apps
Chapter 37 Xamarin.Forms

like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
 • نویسنده: sami60 تاریخ: ۱۷:۱۱:۴۲ ۱۳۹۷/۱/۱۵ چهارشنبه تعداد آرا: ۲

  خواهشا نسخه pdf این کتاب رو قرار بدید
  • نویسنده: MotoMan تاریخ: ۱۹:۵۰:۴۶ ۱۳۹۷/۱/۱۵ چهارشنبه تعداد آرا: ۰

   متاسفانه نسخه PDF آن موجود نمی‌باشد و باید آن را تبدیل کنید.
 • نویسنده: abhu تاریخ: ۱۱:۲۰:۵۰ ۱۳۹۷/۲/۱۴ جمعه تعداد آرا: ۰

  thnx a lot brother appreciate your work a lot....
 • نویسنده: mimsoheil تاریخ: ۱۶:۱۶:۳۵ ۱۳۹۷/۳/۵ شنبه تعداد آرا: ۰

  این کتاب فوق العاده است. دستتون درد نکنه. انشالله اگه با ناشر به توافق برسم. ترجمه اش می‌کنم.
  • نویسنده: MHR تاریخ: ۱۴:۴۵:۲۲ ۱۳۹۷/۶/۲۶ دوشنبه تعداد آرا: ۰

   تا شما این رو ترجمه کنی این تکنولوزی قدیمی میشه و به درد کسی نمیخوره
loading...

لطفا منتظر بمانید...