Computer Networking: A Top-Down Approach 6th Edition

تاریخ: ۱۸:۳۷:۸ ۱۳۹۶/۱/۲۵ جمعه
توسط: MotoMan
امتیاز: ۳
تعداد بازدید: ۱۱۴۲
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: Computer Networks |
کتاب Computer Networking: A Top-Down Approach 6th Edition
Addison Wesley
James F. Kurose, Keith W. Ross
9780132856201
2012
864
English

به ویرایش ششم کتاب Computer Networking: A Top-Down Approach ( شبکه‌های کامپیوتری: رویکردی بالا به پایین) خوش آمده اید. از آن جایی که انتشار اولین نسخه از این کتاب به 12 سال پیش بر می‌گردد، کتابمان برای استفاده در صد‌ها دانشگاه مورد قبول واقع شده است، به 14 زبان ترجمه شده و بیش از هزاران دانشجو و شاغل در سطح جهان از آن استفاده می‌کنند. ما این‌ها را از تعداد زیادی از خوانندگانمان شنیده ایم و غرق در پاسخ‌های مثبت شدیم.

این کتاب اولین درس از شبکه‌های کامپیوتری است. از این کتاب می‌توان در دانشکده‌های علوم کامپیوتر و مهندسی برق استفاده کرد. در زمینه‌ی زبان‌های برنامه نویسی در این کتاب فرض شده است که دانشجو دارای تجربه در کار با زبان‌های C، C++، Java و Python را داشته باشد. با این که این کتاب از بسیاری از دیگر کتاب‌های مقدمات شبکه دقیق‌تر و تحلیلی‌تر است، ولی به ندرت از مفاهیم ریاضیاتی استفاده می‌کند که در دبیرستان درس داده نشده اند. ما تمام تلاشمان را کرده ایم تا از همه‌ی مفاهیم حساب دیفرانسیل و انتگرال پیشرفته، احتمالات و یا مفاهیم فرآیند تصادفی، اجتناب کنیم.


Computer Networking continues with an early emphasis on application-layer paradigms and application programming interfaces (the top layer), encouraging a hands-on experience with protocols and networking concepts, before working down the protocol stack to more abstract layers.
This book has become the dominant book for this course because of the authors’ reputations, the precision of explanation, the quality of the art program, and the value of their own supplements.
Visit the authors’ blog for information and resources to discuss the newest edition, as well as valuable insights, teaching tips, and discussion about the field of Computer Networking 


Table of Contents
Chapter 1 Computer Networks and the Internet 1
Chapter 2 Application Layer 83
Chapter 3 Transport Layer 185
Chapter 4 The Network Layer 305
Chapter 5 The Link Layer: Links, Access Networks, and LANs 433
Chapter 6 Wireless and Mobile Networks 513
Chapter 7 Multimedia Networking 587
Chapter 8 Security in Computer Networks 671
Chapter 9 Network Management 755

 

برای دانلود کتاب باید در سایت ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید
like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
loading...

لطفا منتظر بمانید...